Як ми це робимо

TapMedia - експерт в сфері створення повнофункціональних IT продуктів і бізнесів "під ключ". Потужна команда кваліфікованих фахівців допоможе вам розробити конкурентноспроможний продукт і вивести його на провідні позиції на світовому ринку. В нашій R&D команді працюють кращі розробники і дослідники.

Наші експерти вирішують завдання
будь-якої складності в сферах:

Розробка ПО
Проектний консалтинг
Оптимізація мобільних додатків
UX / UI дизайн
Бігдата та аналітика
Тестування і забезпечення якості

Деякі з наших клієнтів

Відгуки клієнтів

Мотивована і ефективна команда продавців - це ключ до успіху в нашому бізнесі. Завдяки прекрасному колективу, створеному за участі TapMedia , всі наші клієнти залишаються задоволені співпрацею з нами.
Унікальна задумка. Простий підхід. Реальні гроші в обмін на задоволених клієнтів. Експерти TapMedia розробили для нас стратегію правильного позиціонування нашого продукту і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Це стало запорукою впізнаваності нашого бренду і, отже, нашого успіху.
Магазин ботів в мережі сьогодні не є чимось екстраординарним. Однак, завдяки TapMedia наш стартап впевнено просувається в своїй ніші. І ми знаємо, спільними зусиллями ми зможемо зайняти топові позиції.
TapMedia вразили нас широтою експертних знань у всіх нішах і бізнес-моделях, пов'язаних з інтернет-рекламою. Об'єднавши наш досвід і зусилля, ми отримали приголомшливий результат, на створення якого інші компанії витратили б роки. Наш унікальний хмарний продукт OranGear - незамінний помічник у сфері мобільного маркетингу.
Хочемо висловити подяку компанії TapMedia за маркетингову стратегію, яка допомогла залучити цільову аудиторію до нашого ресурсу - місця, де можна завести безліч корисних знайомств в сфері мобільного маркетингу. Дотримуючись нашого стратегічного плану, ми очікуємо 100% зростання аудиторії протягом наступного півріччя.