TapCare
Ми дбаємо про те, що для нас важливо.

Ми переконані, що сучасний бізнес зобов'язаний піклуватися про суспільні інтереси та нести відповідальність за якість послуг і споживання ресурсів.

Бувши однією з найбільших IT компаній України, ми вважаємо своїм обов'язком надавати підтримку проектам, спрямованим на формування здорового, відкритої та економічно захищеної спільноти громадян.

Для цього ми створили благодійну програму TapCare.

Про TapCare

TapCare - благодійна ініціатива, запущена компанією TapMedia в 2017 році. В рамках програми кожен місяць ми підтримуємо різні соціальні проекти як фінансово, так і силами волонтерів з-поміж наших співробітників.

Створення TapCare стало логічним продовженням низки «добрих справ» реалізованих компанією за час її існування. У міру того, як все більше число співробітників почав виявляти інтерес до благодійної діяльності, ми вирішили запустити програму на постійній основі.

Що ми робимо

Ми виділяємо три основних напрямки діяльності TapCare, в яких вже вдалося реалізувати десятки корисних проектів. При цьому ми завжди готові підтримати гідне починання, що не входить в рамки цих категорій.

Благодійність
1

Ми з радістю подаємо руку допомоги тим, хто потребує її найбільше. Наша команда щорічно готує подарунки для сиріт, пенсіонерів, здійснює грошову допомогу онкохворим та інвалідам, активно бере участь в будівництві притулків для бездомних тварин.

Охорона навколишнього середовища
2

Ми намагаємося мінімізувати негативний вплив людської діяльності на екологію. Традиція збирати пластикові відходи для подальшого перероблювання існує з дня заснування компанії.

Соціальна відповідальність
3

Ми активно підтримуємо платформи та проекти, спрямовані на покращення життя в містах, де розташовані наші офіси.

Знаєте кому потрібна допомога?

Напишіть нам! Ми обов'язково розглянемо всі заявки.