Експертиза

TapMedia спеціалізується на створенні повнофункціональних продуктів у сфері Ad Tech та діджітал маркетингу. Наша R&D команда розробляє рішення і сервіси, підтримує та керує проектами наших клієнтів у всьому світі.

Software Development
Не дивлячись на те, що в нас є власні проекти та продукти, ми також розробляємо програмне забезпечення та надаємо повноцінну підтримку клієнтам. Наші працелюбні розробники та PM фахівці завжди напоготові до нових викликів та задумів.
Project Advisory
& IT Consulting Services
З огляду на набутий досвід в галузі IT, ми підтримуємо наших клієнтів, пропонуючи допомогу в створенні та розробці спеціалізованих продуктів та послуг. Використовуйте наш чималий досвід для досягнення вашої бізнес-мети.
Mobile Application Optimization
Якщо ваш застосунок ще тільки збирається перетворитись на зірку онлайн магазинів, ми знаємо, як прискорити процес. Ми аналізуємо та оптимізуємо продукти наших клієнтів, щоб отримати більш якісних користувачів, таким чином збільшуючи прибуток від мобільного застосунку.
UX / UI Design
Ми вигадуємо і створюємо інтерфейси, щоб зробити їх інтуїтивними та залучити кінцевого користувача. Наша команда аналітиків, дизайнерів та ілюстраторів має доведені досягнення у залученні користувачів у різних вертикалях.
Big Data & Analytics
Big Data та аналітика можуть стати ключем до розвитку вашого бізнесу. Ми використовуємо їх для створення нових алгоритмів, котрі допомагають нашим клієнтам оптимізувати процеси та поступово масштабувати об'єми продуктів та послуг.
QA & Testing
Ефективне програмне забезпечення може бути побудоване лише за умов постійного поліпшення. Ми тестуємо продукти, щоб здобути найвищу якість для кінцевого користувача. Це найкращий засіб для досягнення високих результатів для наших клієнтів.
Marketing
Від розробки маркетингової стратегії до SEO, PPC, SMM та контент маркетингу, ми забезпечуємо вашу постійну присутність у діджітал світі. Наша маркетингова команда фокусується на відкритті та запровадженні успішних лідуючих технологій.
Приєднайтесь до нашого каналу та будьте в курсі новин та можливостей світу ІТ.