Експертиза

TapMedia спеціалізується на створенні повнофункціональних продуктів у сфері Ad Tech та діджітал маркетингу. Наша R&D команда розробляє рішення і сервіси, підтримує та керує проектами наших клієнтів у всьому світі.

Software Development
Не дивлячись на те, що в нас є власні проекти та продукти, ми також розробляємо програмне забезпечення та надаємо повноцінну підтримку клієнтам. Наші працелюбні розробники та PM фахівці завжди напоготові до нових викликів та задумів.
Project Advisory
& IT Consulting Services
З огляду на набутий досвід в галузі IT, ми підтримуємо наших клієнтів, пропонуючи допомогу в створенні та розробці спеціалізованих продуктів та послуг. Використовуйте наш чималий досвід для досягнення вашої бізнес-мети.
Mobile Application Optimization
Якщо ваш застосунок ще тільки збирається перетворитись на зірку онлайн магазинів, ми знаємо, як прискорити процес. Ми аналізуємо та оптимізуємо продукти наших клієнтів, щоб отримати більш якісних користувачів, таким чином збільшуючи прибуток від мобільного застосунку.
UX / UI Design
Ми вигадуємо і створюємо інтерфейси, щоб зробити їх інтуїтивними та залучити кінцевого користувача. Наша команда аналітиків, дизайнерів та ілюстраторів має доведені досягнення у залученні користувачів у різних вертикалях.
Big Data & Analytics
Big Data та аналітика можуть стати ключем до розвитку вашого бізнесу. Ми використовуємо їх для створення нових алгоритмів, котрі допомагають нашим клієнтам оптимізувати процеси та поступово масштабувати об'єми продуктів та послуг.
QA & Testing
Ефективне програмне забезпечення може бути побудоване лише за умов постійного поліпшення. Ми тестуємо продукти, щоб здобути найвищу якість для кінцевого користувача. Це найкращий засіб для досягнення високих результатів для наших клієнтів.
Marketing
Від розробки маркетингової стратегії до SEO, PPC, SMM та контент маркетингу, ми забезпечуємо вашу постійну присутність у діджітал світі. Наша маркетингова команда фокусується на відкритті та запровадженні успішних лідуючих технологій.
Зворотний зв'язок

Наша співпраця розпочалася декілька років тому з невеличкого консультаційного проекту. Зараз TapMedia надає нам допомогу у розробці програмного забезпечення, тестуванні, рекрутинговому та маркетинговому процесах. Ми вдячні за постійну підтримку, нескінчену ініціативу та, перш за все, гідні результати.

Спочатку ми були дещо скептично налаштовані щодо долучення нових людей до нашого бізнесу. Проте, як виявилось, це було одне з найбільш вдалих рішень, що допомогло нам зрости. Команда TapMedia є важливою складовою наших внутрішніх операцій, і ми готові і надалі разом змінювати діджітал галузь.

Кажуть “друг пізнається в біді”. Якщо ми говоримо про TapMedia це дійсно так і є. Наші перші кроки у дуже конкурентній галузі мобільного маркетингу були значно полегшені завдяки постійній підтримці цієї команди. Ми сподіваємось, майбутнє принесе нам ще багато спільних проектів та досягнень.

Знайти партнера, котрому можна довіряти у час, коли твій бізнес ще й досі стабілізується, це складна справа. Нам справді пощастило натрапити на TapMedia. Тоді ми співпрацювали над розробкою декількох внутрішніх оптимізаційних рішень. Наразі до більшості наших внутрішніх процесів долучені експерти з цієї команди високомотивованих особистостей. Ми вже маємо цілу низку проектів у найближчому майбутньому, які без сумнівів, створять нові можливості для обох компаній.

Приєднайтесь до нашого каналу та будьте в курсі новин та можливостей світу ІТ.