Tapcare

Ми віримо, що бізнес повинен нести відповідальність за створення кращого сьогодення і майбутнього нашої країни. Як одна з найбільших IT-компаній України, ми вважаємо своїм обов'язком підтримувати проекти, які будують здорове, відкрите та економічно-орієнтоване суспільство громадян.

Про нас

Ще до того, як програма отримала своє ім'я у 2017 році, наші співробітники надихали один одного проявами доброти, бажанням допомагати та піклуватися.

Сьогодні TapCare це офіційна благодійна ініціатива, яка щомісяця підтримує різноманітні соціальні проекти. Фінансова допомога або активна волонтерська кампанія, ми завжди готові допомогти.

Що ми робимо

Наразі TapCare ініціатива складається з трьох основних напрямків. І хоча багато корисних проектів вже запроваджено, ми завжди відкриті до нових ідей, що не підпадають під існуючі категорії.

01
Благодійність
Наша команда готує подарунки для сиріт та людей похилого віку, надає підтримку раковим хворим та людям з інвалідністю, приймає активну участь в облаштуванні притулків для тварин.
02
Захист навколишнього середовища
Ми прикладаємо зусилля для зменшення нашого негативного впливу на навколишнє середовище. Традиція збирання пластику для наступної переробки існує від дня заснування компанії.
03
Соціальна відповідальність
Ми активно підтримуємо платформи та проекти, які намагаються покращити життя у містах України.
Хтось потребує нашої допомоги?

Поле є обов'язковим

Поле є обов'язковим

Поле є обов'язковим

Поле є обов'язковим

Дякуємо за небайдужість!
Приєднайтесь до нашого каналу та будьте в курсі новин та можливостей світу ІТ.